#272
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 5-28 cm -
#74
Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25/35 -
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
#274
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#103
Een glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 7 - 19 cm -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#175L. Franck
lot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 48 x 66cmEstimate: € 100/200 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
#61
Vijf boeken m.b.t. wapens.
Five books on weapons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15/20