#45
Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#83
Een Vlaams aardewerken sculptuur van een spinster.
A Flemish earthenware sculpture of a spinning woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 15,5 cmEstimate: € 20/25 -
#80
Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
#216
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
#122Harding
Een lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#105
A lot of 4 scale models, Burago, 1/18, Chevrolet, Dodge Viper and 2 x Lamborghini (with damage).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/70