#88Een zwarte vaas van booms glas met vergulde versieringen.
Vase en verre de Boom noir à décor doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#367Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
#408Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#828“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
#381Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.
#198Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
#553Een paar vazen op voet van in de massa rood gekleurd Boheems glas met een geëtst decor.
#98Lederen etui met daarin een verzegelde reliekhouder met een stuk stof toebehorend aan St-Vincentius a Paolo, een kruisje van ebbenhout en zilver met achteraan een gegraveerd gebed en twee miniatuurbeeldjes van Maria en St-Jozef met kind in barokke stijl. Binnenin een bidprentje met een relikwie van Don Bosco, gedateerd 1915.
Etui en cuir contenant un reliquaire scellé avec un morceau de tissu appartenant à St-Vincent de Paul, un crucifix en ébène et argent avec une prière gravée au verso et deux statuettes miniatures représentant Joseph et Marie à l’Enfant de style baroque. A l’intérieur une carte de prière munie d’une relique de Don Bosco, datée 1915.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#824Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#674“Koninkrijk België. Groote Jubelfeesten van 1905”. Een affiche met het programma voor diverse Belgische steden.
“Koninkrijk België. Groote Jubelfeesten van 1905”. Une affiche avec le programme pour plusieurs villes belges.No longer availableDim. 65 x 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Een elegant meisje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
#492Een collage op board. Draagt handtekening.
#16Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
#175Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een parel.
#661Een lot van drie speelgoedauto’s:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.
Lot de trois voitures miniatures:- “Land Rover 109” W.B.” Corgi Toys.- “Land Rover” Dinky Toys met Ponytrailer. No. 255.- “Renault Estafette Pick up”/ Dinky Toys No. 563.No longer availableEstimate: € 30 / 50