Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange vaas van wit glas en een lage vaas zwart glas.

Een lange vaas van wit glas en een lage vaas zwart glas.

Long vase en verre blanc et vase bas en verre noir.
Dim. h: 30 & 50 cm
SKU: 2210190713.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #713
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #45
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 180 x 145 en 200 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.

    Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1

    “Costus Speciosus”, “De hoornleeuwerik”, “De pauw”, De duinpieper”, “De rozenspreeuw”. Vijf oude kleurenlitho’s.

    “Costus Speciosus ou Canne d’eau”, “Alouette alpestre”, “Paon”, “Pipit Rousseline”, “Etourneau Roselin”. Cinq lithos en couleurs anciennes.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #248

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.

    Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #517

    Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.

    Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #68

    Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.

    Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #132
    Albert Caullet
    Period: 1875-1950

    “Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.

    ”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 78 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #741

    Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselpotje op schaaltje.

    Lot de cloisonnés sur cuivre jaune comprenant deux petits vases balustres et un petit pot couvert sur présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. H: 250 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #116

    Een meubel met twee deuren en een lade.

    Un meuble à deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 96 x 105 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More