Similar lots by type
-
#364
Een spiegel in verguld houten lijst.
Miroir à cadre en bois doré.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#811
Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#256
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#488
Twee houten kistjes, zowel binnen als buiten geparketteerd. Zonder sleuteltjes.
Deux coffrets en bois, parquetés à l’intérieur ainsi qu’à l’extérieur. Sans clés.No longer availableDim. 22 x 30 & 25 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#53
Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.
Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#619Banksy
“Tesco Generation”. Een art-print, genummerd 91/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Tesco Generation”. Art-print numérotée 91/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#14
Een lot speciale uitgaven van Suske-en-Wiske-albums van Het laatste Nieuws, een fotoboek van de Kuifje-musical en een reproductie van een satirische cartoon met Haddock.
Lot d’éditions spéciales de Suske en Wiske par Het Laatste Nieuws, un livre aux photos du Musical Tintin et une reproduction d’un dessin satirique de Haddock.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#195
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 350 / 450 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#660
Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588
Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.
Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.No longer availableDim. h: 56 - 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200 / 240