Similar lots by type
-
#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#251
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#299
Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#497
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65/80 -
#368Val St. Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#713
Een lange vaas van wit glas en een lage vaas zwart glas.
Long vase en verre blanc et vase bas en verre noir.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 40/50 -
#560
Een 14 karaats geel gouden chevalière ring met een fantasiesteen.
Bague chevalière en or jaune 14 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 300/400 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#447
Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40/50 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#567
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#452
Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60/70 -
#331
Een lynx van gebeeldhouwd hout. Gemonogrammeerd ‘M. L.’.
Un lynx en bois sculpté. Monogramme ‘M.L.’.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100