Other lots by Val Saint Lambert
-
#195Val Saint Lambert
Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522Val Saint Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. h: 8 Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 120 -
#171Val Saint Lambert
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#117Val Saint Lambert
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#29Val Saint Lambert
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.
Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.No longer availableDim. H:11-16cmEstimate: € 20 / 220 -
#203Val Saint Lambert
Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208Val Saint Lambert
Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.
Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.
Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une coupe design en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. h:19cmEstimate: € 25 / 35 -
#243Val Saint Lambert
Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.
Deux shakers en cristal avec montures argentées. Marqué en bas et un avec une étiquette. Une monture très corrodée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#143Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.
Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#123Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.No longer availableDim. h: 61,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#268Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met enkele bruin gekleurde details. Onderaan gegraveerd. Pièce Unique, genummerd 84/796. Schilfer aan de binnenrand.
Un vase en cristal incolore taillé avec quelques détails de couleur marron. Gravé en bas. Pièce Unique, numérotée 84/796. Écaillage sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Val Saint Lambert
Een fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
Un vase flûte sur pied et un vase cylindre en cristal taillé et doublé vert. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 20 & 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#68Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#267Val Saint Lambert
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.No longer availableDim. h: 7,5, 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal rose-rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Grand vase cratère en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base et numéroté.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#263Val Saint Lambert
Een ananasvormige vaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en forme d'ananas en cristal taillé et en partie vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100 / 120
Similar lots by type
-
#87Val Saint-Lambert
Een brede designcoupe van groen kristal. Gemerkt.
Une large coupe design en cristal vert. Marquée.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 35 / 50 -
#319
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Swarovski
Zes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.
Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.No longer availableDim. h: 3,5 - 6,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#245Val Saint-Lambert
Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.
Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#338J. G. Durand, France
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.
Vase en cristal incolore à décor d’anneaux taillées. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#629
Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.
Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Val Saint-Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#207
Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.
Une coupe sur piédouche en cristal incolore taillé et doublé violet. Signée en bas et numérotée 128/180. Eclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#205Cristalleries Royales de Champagne, Bayel
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.No longer availableDim. H:14-19cmEstimate: € 40 / 50 -
#521Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551
Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.
Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288
Een vaas van geslepen kristal met bruinrode vlakken. Vermoedelijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé aux surfaces brun-rouge. Probablement Val Saint Lambert, mais pas marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233
Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.
Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.No longer availableDim. h: 25 - 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200 / 250 -
#215
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#185
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40 / 50 -
#238
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Glas en kristal. Twee stoppen niet origineel.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Verre et cristal. Deux bouchons non d'origine.No longer availableDim. h: 27 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#255
Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.
Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#318
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen gedubbeld Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème taillé incolore et doublé vert.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#325
Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.
Une paire de chaises en acajou avec des dossiers joliment sculptés et des montures en laiton subtiles. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531
Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.
Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Goebel, Germany
“’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.
"I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#280Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 13,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#493Goebel, Germany
“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
"Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#659
Een houten soldatenkoffer van de Belgische artillerie, gelegerd in het fort van Schooten. Begin XXe eeuw.
Une caisse de soldat en bois de l'artillerie belge, stationnée dans la forteresse de Schooten. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 68x31x27cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681
Een thermometer op geëmailleerde plaat van ‘L’Etoile assurances’.
Un thermomètre sur une plaque émaillée de 'L'Etoile assurances'.No longer availableDim. 52 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.No longer availableDim. 54 cm x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#597
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652
Een lot kunstboeken e.d.:- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”.- “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”.- “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds.- “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar- “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent- “The Royal Greenhouses of Laeken”.- “Parken en tuinen van Brussel”- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover.- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)
Beaucoup de livres d'art, etc. : - « Art flamand ». Éd. Fonds Mercator ». - « Rubens et son temps » Ed. arcade". - "Hans Memling". Éd. Fonds Mercator. - "Van Eyck". - "Victor Horta". Éd. Vokar - "La collecte de crédit municipale". - "Fleurs de Gand". Éd. Fondation Peuple et Culture, Gand - « Les Serres Royales de Laeken ». - "Parcs et jardins de Bruxelles" - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En un volume, couverture rigide. - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En deux parties, couve(..)No longer availableEstimate: € 35 / 50