#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#431Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.No longer availableDim. h 30 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250