#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#359Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
An Oriental rug. Hand knotted wool.No longer availableDim. 155 x 225 cmEstimate: € 100 / 120