#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#591YomoudEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 210 x 105 cmEstimate: € 50 / 70 -
#652Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#19“Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.
"Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".No longer availableDim. 37 x 32cm & 27 x 37cmEstimate: € 40 / 80 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
An "oeil de boeuf" wall clock with very beautiful inlay decoration.No longer availableDim. 63 x 50 x 15 cmEstimate: € 80 / 120