#165Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120