#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#36Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80 / 120