#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60 -
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.No longer availableDim. 68 x 48cmEstimate: € 350 / 500