#291Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#101Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.No longer availableDim. 2045 gEstimate: € 1300 / 1400