#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.No longer availableDim. h 20 x b 28 cmEstimate: € 60 / 80