#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#473Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#119Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150