#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#370Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.
Three 18 kt yellow gold pendants, two with horoscope symbols and one with a harlequin.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 220 / 280 -
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Charles Eames Vitra“DSL Original Eames Fiberglass Chair”. Een lot van 6 vintage design stoelen met glasvezel kuip, gestoffeerde zitting en La Fonda aluminium onderstel. Ontwerp door Charles Eales voor Vitra.
"DSL Original Eames Fiberglass Chair". A lot of 6 vintage design chairs with fiberglass shell, upholstered seat, and La Fonda aluminum base. Designed by Charles Eales for Vitra.No longer availableDim. 82 x 53 x 47 cmEstimate: € 600 / 900 -
#544Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#461Rogier Vandeweghe AmphoraEen vintage aardewerken wanddeco, ontwerp door Rogier Vandeweghe voor Amphora. Klein schilfertje onderaan.
A vintage earthenware wall decoration, designed by Rogier Vandeweghe for Amphora. Small chip at the bottom.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 150 / 250 -
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.No longer availableDim. h 225 x b 156 x d 60 cmEstimate: € 250 / 350