#453Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#273Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
A bronze sculpted statue of a reclining Buddha.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80