#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#299WarminkEen houten schouwklokje met metalen afwerking, gemerkt “Warmink”.
A wooden mantel clock with metal finishing, marked "Warmink."No longer availableDim. 26 x 12,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#663Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.
A lamp base of blue and white Chinese porcelain decorated with birds in a landscape. Mounted on a bronze base.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#229Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 200 / 300