#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#229Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#140Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#353Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
Buddha head with a thousand curls in terracotta. Chinese work.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90