#294Karel Van Vlaanderen‘Interieur’, olieverf op doek, gesigneerd Karel Van Vlaanderen en gedateerd 1973.
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 337 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand.No longer availableDim. h 76 x l 79 x b 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#68Een set van 2 tafellampen uit de jaren 80 van de vorige eeuw.
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#509Jean Baptiste MadouPeriod: 1796-1877“De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.
"The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 300 / 400