#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#667Een lot van drie kepies van de spoorwegen, met badges/opschriften RFT, RG en JZ (Joegoslavië).
A lot of three railway caps, with badges/inscriptions RFT, RG, and JZ (Yugoslavia).No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Lot stripalbums. Willy Vandersteen, “Pats 1 tot 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf nr 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. ‘t Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. En Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Zeer goede tot zeer gelezen staat.
Lot of comic strip albums. Willy Vandersteen, “Pats 1 to 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf no. 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. 't Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. And Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Ranging from very good to well-read condition.No longer availableEstimate: € 30 / 50