#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
'Fishermen's sloops at dusk', oil on panel. Signed in the top left corner.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 180 / 240