#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#124J. Step‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#493Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.No longer availableDim. 38 x 60 x 29 cmEstimate: € 200 / 240