Other lots by Val St. Lambert
#391Val St. LambertEen grote en een kleine vaas van kleurloos en groen kristal.
#748Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#760Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#368Val St. LambertEen lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
#7Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#313Val St. LambertEen asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
#333Val St. LambertEen langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 40
Un grand vase en cristal incolore et un petit vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 40 / 60