#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#325Een antieke massief houten koffer.
#333Val Saint LambertEen lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
A lot of 4 Val Saint Lambert items consisting of a pair of clear ashtrays and two vases.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 125 -
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200