#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
"Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.No longer availableEstimate: € 50 / 75