#405Een eikenhouten tafeltje.
#237Een gegraveerd glasservies.
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#439“Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
An 18 carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500