#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#605Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80 / 120 -
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
A 19th century oak two-door cupboard.No longer availableDim. 200 x 175 x 65 cmEstimate: € 200 / 300