Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een langwerpige en een ronde presentatiespiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.

Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.

A rectangular and a round presentation mirror, both marked Radango, as well as a mirror plateau with curved legs and an embellished edge (damage to mirror glass). All made of silver-plated metal.
SKU: 2609230331.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #457
    Splia Irena

    Een Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.

    A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.
    No longer available
    Dim. h 37 Ø20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #429

    “Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.

    "Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #146

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.
    No longer available
    Dim. 218 x 110 x 53cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #647
    Bay Keramik

    Een keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.

    A ceramic table lamp. Light points at the top and inside.
    No longer available
    Dim. 58 x 32 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #357

    Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.

    A large vintage bowl in colorless crystal marked with a 'Bayel Cristalin' sticker.
    No longer available
    Dim. 31 x 51 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 91 x 113 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #276

    Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.

    An oak dresser, 2 doors and with 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 115 x 123 x 48cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #637

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689
    Frank Van Bommel

    ‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.

    "Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More