#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#223Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.
A replica marquis costume. With trousers and hat. Handcrafted.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#323Lekturama Rooie OortjesEen collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 300 / 500