#605
Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80/120 -
#311F. van Baden
“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#167P.J. Mene
“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#615
Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#572
Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#380
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#110
#559
“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#96
Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200/225 -
#375
Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
#268Jodan
Twee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”No longer availableDim. h 23 & 31 cmEstimate: € 80/100 -
#532Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Straattafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Street Scene". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 99 x 84cmEstimate: € 300/400