#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#518Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain lobed celadon plate, 19th century. Hand-painted blossom decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 220 / 340 -
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#11“History of the golf club” & “The development of the golf ball”. Een paar houten bureau deco pennendoosjes met golf gerelateerde ornamenten.
"History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.No longer availableDim. 11 x 26cmEstimate: € 75 / 125 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
A wooden telephone cabinet with 1 drawer and magazine holders at the bottom.No longer availableDim. 79 x 35 x 50cmEstimate: € 35 / 40