#593Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#619Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Graanpluk met molen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
A cut colorless crystal vase.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50