#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#560Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
An 18-carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.36 ct in total, and a princess-cut diamond weighing approximately 0.25 ct, and three baguette-cut sapphires with a total weight of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 700 / 800 -
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
"Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 400 / 600