#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#550Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
Thirty-three different silver French 5 franc pieces. From 1814 to 1973.No longer availableDim. 900 / 1000‰ 765 grEstimate: € 550 / 650 -
#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#530Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 550 / 600 -
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.