#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#448Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.No longer availableEstimate: € 60 / 80