#546Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#472Max Ernst“Surrealistische compositie”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Composition surréaliste . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#226Een open boekenkast met vier leggers en een lade onderaan.
#353Alka, Bavaria“De ganzenvanger”. Een groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
#529Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.
#158Twee fazanten van 835‰ zilver. 1348 gram Bruto.
#383Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
#82“Kinderen naast een korenveld”. Olieverf op paneel.
Enfants près d'un champ de blé . Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120