Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

Un moule à pâté oblong en cuivre rouge avec couvercle, poignée en laiton. XIXème siècle. Avec monogramme V.H.
Dim. L.38,5 cm
SKU: 2004210333.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #247
    Guerin

    Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #320

    Vier verschillende paternosters.

    Quatre chapelets différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #474
    Utagawa Kunisada (Toyokuni)
    Period: 1786 -1865

    “Shirasuka: Acteur Ichikawa Danjuro VIII als Inabanosuke”. Een prent uit de reeks 53 stations of the Tokaido road. Gesigneerd en gedateerd 1852. Gemicaceerd.

    Shirasuka: l'acteur Ichikawa Danjuro VIII comme Inabanosuke . Un tirage de la série des 53 stations de la route de Tokaido. Signé et daté 1852. Micacé.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • Een parelcollier met grote zoetwaterparels en kleine tussenpareltjes. Met zilveren slot.

    Deux alliances en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #680

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse schotels, schalen, kommen, een flessenhouder, enz.

    Un lot varié de métal argenté, composé de divers plats, plateaux, bols, un porte-bouteille, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #530
    NSM

    Een Duitse jukebox met 69 singles. Dekselscharnieren te herstellen. Jaren ‘70. Werkende staat.

    Un juke-box allemand avec 69 disques. Charnières de couvercle à réparer. Années 1970. État de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. 84 x 108 x 56 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #364
    Harry Buyck
    Period: 1928 - 2017

    “Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.

    Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.
    No longer available
    Dim. 11 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #249
    Alex Brion

    “Zeilschip op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Voilier sur l'Escaut au large d'Anvers . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 334 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een zittende Boeddha op lotusbloem. Japan. Kleine beschadiging aan de bevestiging achteraan.

    Un Bouddha assis sur une fleur de lotus. Japon. Dommages mineurs au support arrière.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444

    “Stadszicht”. Aquarelstudie op papier. 1968.

    Vue de la ville . Étude aquarelle sur papier. 1968.
    No longer available
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurloze en één groen gedubbeld. De tweede met schilfer onderaan de voet. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, un incolore et un vert doublé. Le second avec des paillettes au bas de la base. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #22
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.

    Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.
    No longer available
    Dim. 37 x 3&,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More