Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

Un moule à pâté oblong en cuivre rouge avec couvercle, poignée en laiton. XIXème siècle. Avec monogramme V.H.
Dim. L.38,5 cm
SKU: 2004210333.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.

    Lot de bijoux fantaisie dont sept montres et trois broches. Et d'autres
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #627

    Twee geëmailleerde sigarettendoosjes, tijdperk art deco. We voegen er een tinnen vide-poche aan toe, gemerkt van “Atelier Provins”. Belgisch werk.

    Deux boîtes à cigarettes émaillées d'époque art déco. Ajout d'une vide poche en étain, marquée Atelier Provins . Travail belge.
    No longer available
    Dim. b: 10 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181
    Atlas

    Een reeks schaalmodellen uit de reeks “Les voitures de Spirou et Fantasio. Volledige reeks van 24 stuks, in originele verpakking. Dupuis, 2007. Eén achterwieltje (2CV) beschadigd.

    Une série de modèles réduits de la série Les voitures de Spirou et Fantasio. Série complète de 24 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #401

    Een deels vergulde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Lichte randschade.

    Une section de cristal double taillé et vert. Marquée. Légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475

    Een maquette van een zeiljacht.

    Une maquette de voilier.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #216

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast in Louis-Phlippestijl met een lade en doucine.

    Une sobre armoire à deux portes de style Louis-Philippe en chêne avec un tiroir et une doucine.
    No longer available
    Dim. 161 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #438

    Houten beeld van een Luba vrouw met een kind op haar rug. DRC.

    Statue en bois d'une femme Luba avec un enfant sur le dos. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Jacky Duyck
    Period: °1947

    “Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Grote Chinese porseleinen vaas met een Imari decor.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor Imari.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    Een oude gravure van een paard.

    Une ancienne gravure d'un cheval.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More