Other lots in this auction
-
#279
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#174Remondini
“Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d’oranie”, “Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam”, “Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d’orange stadhouder des provinces unies &c &c &c”, “De burger-buurt”, “Civilis consulii basilica Amstellodami”. Vijf handgekleurde kopergravures, circa XVIIIe eeuw.
"Vue de Loo le residence et palais champetre du prince d'oranie", "Gezicht van de oude zyds capel t’Amsterdam", "Vue du front de la maison dans le bois de son altesse tercnissune le prince d'orange stathouder des provinces unies &c &c &c », « De berger-buurt », « Civilis consulii basilica Amstellodami ». Cinq gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XVIIIe siècle.No longer availableDim. 26 x 40 cm, 28 x 41 cm, 24 x 38 cm, 31 x 38 cm & 25 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 90 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Boch Frères Keramis
Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#475Delheid
Twaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.
Douze cuillères à café de vermeil. 835‰. Belge 1814-1831.No longer availableDim. 126,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#31
“Bulldog”. Een bronzen beeldje.
"Bouledogue". Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 70 / 90 -
#578
Een celadonkleurige vaas van crackleware porselein.
Vase en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#244Jean F***
“Vissersboten bij nacht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
« Bateaux de pêche la nuit ». Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120