#75Een opgezette steenmarter.
Une fouine empaillée.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 25 / 35 -
#60Een 18 K geelgouden hanger bezet met hartvormige amethist van +- 1 ct.
#29H. De Wit“Dorpszicht” & “Watermolen”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
#164Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zelfportret”. Olieverf op doek”. Gesigneerd. Maakte deel uit van de retrospectieve te Wilrijk in 1990 (nummer 2).
"Autoportrait". Huile sur toile". Signée. A fait partie de la rétrospective à Wilrijk en 1990 (numéro 2).No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#479“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
#412“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
#606Een recente staande klok in eikenhouten kast.
#104Sophie P...“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met een perforatie in het doek.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée. Avec une perforation dans la toile.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120