#232Een lot van 6 eieren van verschillende steensoorten op vergulde sokkel.
A lot of 6 eggs made of various types of stone on a gilded base.No longer availableOnline onlyDim. h +- 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#257H&M HomeEen klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
#31Een lot van 5 vintage “BRUX” bierglazen.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#200Een door “Bronico” verzilverd schaaltje met pauwen en draken in het reliëf.
#49VallaurisCéramique “Le Dauphin”. Een vintage meerkleurige vaas. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#122Een koperen apothekersvijzeltje.
A copper mortar and pestle used in pharmacies.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x Ø 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#17Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose.No longer availableOnline onlyDim. 35 cmEstimate: € 40 / 60