Other lots by Delvaux
-
#143DelvauxHandtas van lichtbruin leder. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir brun clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#227DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#217DelvauxEen handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 260 / 300
Similar lots by type
-
#148Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.
Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#122Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.
Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#163Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#147Een antieke krokodillenlederen handtas.
Un sac à main antique en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#297Chanel, ParisEen zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.
Un sac à main en cuir noir. Nous ajoutons un petit sac en cuir mauve.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#497Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.
Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#428Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#745Al-RamaZes siervoorwerpen van Israëlisch glaspasta.
Six pièces de décoration en pâte de verre israélienne.No longer availableDim. h: 28 cm Ø 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#838Een halfrond timpaan van meerkleurig Italiaans aardewerk met een voorstelling van de verschijning van aartsengel Gabriël aan Maria.
Un tympan en demi-cercle en faïence italienne, représentation de l'Archange Gabriel et Marie.No longer availableDim. 33 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#866Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. 85 x 32 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#833Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
Trois plats du XIXème siècle tardif, décors peint à la main et rebords dorés, dont deux formant une paire. L’autre signée ‘Dubois’.No longer availableDim. Ø: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Een vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
Un vase en verre polychrome italien, décor aux mille fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112“Voorstelling van de geboorte van Christus”. Een gesculpteerde en opengewerkte parelmoeren schelp. Vermoedelijk Israelisch.
”Représentation de la naissance du Christ”. Une coquille nacrée sculptée et ajourée. Probablement israélien.No longer availableDim. 16 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#720Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.
Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#734Set van drie gigognetafeltjes van eikenhout met gebogen poten.
Ensemble de trois tables gigognes en chêne , pieds courbés.No longer availableDim. H. 54 x 52 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#653Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#373“Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.
”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120

