Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen halsjuweel. Met certificaat, stofhoes en origineel etui.
Delvaux, Bruxelles

Een lederen halsjuweel. Met certificaat, stofhoes en origineel etui.

Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.
SKU: 1906180190.
Category: Juweel.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 120 / 130
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #171
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van groen leder met stofzak.

    Un sac-à-main en cuir vert et son sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Similar lots by type

  • #245

    Een getorste halsketting met roze mineraal.

    Une chaîne torsadée avec une minérale rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #85

    Een halsketting met in zilver gezette parels en diverse mineralen.

    Une chaîne en argent avec perles et minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 130
  • #305

    Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.

    Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #617

    Een volledig vel van een gnoe.

    Une peau de gnou.
    No longer available
    Dim. l: 240 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden hanger.

    Un pendentif en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #484
    Guido Vanderheyden

    Een reeks van vier etsen met Congolese maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 & 1999.

    Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 10 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Drie gebeeldhouwde stoelen en een armstoel in renaissancestijl met gecanneerde rug en zit.

    Trois chaises et un fauteuil sculptés, style Renaissance, les dos et sièges cannés.
    No longer available
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.

    Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #691

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #628

    Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.

    Cruche en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #750

    Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een XVIIIe eeuws kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met een zilveren corpus.

    Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vier verschillende munten. Herdenking Rubensjaar 1977. 20 frank Leopold I 1865. Jozef I van Oostenrijk 1915.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct. avec quatre pièces différentes. Année Rubens 1977. 20 francs Léopold I 1865. Joseph I d’Autriche 1915.
    No longer available
    Dim. 69,80 g Ø 2 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #543

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 21,50 g
    Estimate: € 3300 / 3500
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More