#641“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
#196“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#139Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église St. Gommaire à Lierre”.Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#218Bob MauPeriod: 1926-2006Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
#728“Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.
#440Een wandklokje van porselein van Herend.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 240