#218DelvauxEen handtas van groen leder. Met stofhoes.
#344Een avondtasje van slangenleder.
Sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152CartierEen handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#221DelvauxEen handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#295DelvauxEen handtas met bijbehorende portefeuille van rood leder.
Sac à main et portefeuille assortie en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#25Een lot van vier verschillende merkhorloges.
Lot de quatre montres de différentes marques.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#330Een grote zuil van zwart gepatineerd hout. Tijdperk Napioléon III.
Grande colonne en bois noirci. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#741Een album met 206 zichtkaarten uit de eerste decennia van de XXste eeuw. Europa, Azië, Afrika, Amerika, W.O. I. Overwegend gefrankeerd. En minstens 600 losse zichtkaarten, waaronder meer dan 200 met Belgische zichten.
Album contenant 206 cartes postales de la première décennie du XXe siècle. Thèmes: Europe, Asie, Afrique, Amérique, la Grande Guerre. La plupart oblitérée. Et au moins 600 cartes postales dépareillées dont plus de 200 aux vues belges.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#401Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk. Met houten sokkel.
#717Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#749Een design salontafel van gietijzer met een glazen blad.
Table de salon en fonte à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#26Een klein bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à trois portes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#189“Stilleven met bloemen in fruit”. Een supra porta in grisaille, olieverf op doek. Einde XVIIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Supra porta en grisaille. Huile sur toile. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#454“Boerenvrouw”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Lindstrom”.
#504John H. Permeke“Compositie”. Olieverf en gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile et technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 90 / 130 -
#489Wandtapijtje van goudbrokaat met figuren en een olifant. Birmaans werk.
Petite tapisserie en brocart d’or aux personnages et un éléphant. Travail birman.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
Vase décoratif en verre bleu-vert à décor à l’eau forte, peint à la main et émaillé de fleurs. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 250 / 350