Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Louis Vuitton

Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.

Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .
SKU: 2409190177.
Category: Mode.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #37

    Een antieke krokodillenlederen dokterstas.

    Une mallette médicale antique en crocodile.
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168
    Delvaux

    Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.

    Un sac à main en cuir tissé polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #167
    Delvaux

    Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.

    Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #187
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.

    Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #374

    “Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.

    ”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #809
    René Carcan

    “Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.

    ”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #773

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #808

    Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.

    Un vase à long col en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #356

    Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil Régence, lavis en gris.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #832

    Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.

    Un lot de candélabres en bronze, dont trois paires et un seul à cinq points lumineux. Nous ajoutons un vide-poche sur pied.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #817

    Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #626

    Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 346 x 256 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #855

    Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.

    Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More