Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Louis Vuitton

Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.

Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .
SKU: 2409190177.
Category: Mode.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #167
    Delvaux

    Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.

    Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #37

    Een antieke krokodillenlederen dokterstas.

    Une mallette médicale antique en crocodile.
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168
    Delvaux

    Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.

    Un sac à main en cuir tissé polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #187
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.

    Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #254
    Johannes Luyken

    Een reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.

    Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #304

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #899

    Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.

    Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.
    No longer available
    Dim. 59 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Marc Sleen

    “Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.

    ”Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Première édition. 1948. En bon état. Quelques pages montrent une petite déchirure. Couverture restaurée au dos droit à l’arrière.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #656

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 420 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #560

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #720

    Drie verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.

    Trois petites pendules murales à fronts en porcelaine polychrome. Une sans poids.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #509

    “Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd

    ”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 12 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,50 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #68

    “De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.

    ”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More