Similar lots by type
-
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#187DelvauxEen handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.
Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#327“De Heiige Paraskeva en de Heilige Eudokia. Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.
Une icône russe du 19ème siècle de deux Saints.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#823Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
Une armoire à quatre porte en chêne sculpté, style Renaissance anversoise.No longer availableDim. 200 x 145 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#305Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,54 ct. Couleur F.SI1.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#17Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 40 / 60

