Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.
Dim. 12,2 x 19 x 14 cm
SKU: 2305230650.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #603
    Hutschenreuther

    Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

    A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #189

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een butler spiegel met verguld houten lijst.

    A butler mirror with gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø42cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #257
    RCR

    Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.

    A lot of 6 colored glasses and a carafe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.

    A pair of gilt bronze Louis XV candlesticks with 5 light points.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #442
    Banksy

    “Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.

    Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een houten schildersezel.

    A wooden easel.
    No longer available
    Dim. 167 x 62cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #431

    Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.

    A Buddha head of solid carved stone. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.

    A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 x 50cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #66

    Een lederen éénzit, model Chesterfield.

    A single leather Chesterfield.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #686

    Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.

    Lot of four carved wooden chairs with upholstery.
    No longer available
    Dim. 85 x 46 x 41cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More