#480
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550/600 -
#483
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#277
Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
#460Pandora
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#65NATAN
Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#404
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 380/550 -
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#362
“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
#203Secondo
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#579René CarcanPeriod: 1925-1993
“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50/70 -
#512
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120/200