Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.
Dim. 12,2 x 19 x 14 cm
SKU: 2305230650.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een lot van 10 zwart gelakte houten stoelen met cannage zitting en rug, waarvan 2 met armleuning. Regency stijl, hedendaags. Bijhorende zitkussens in 2 kleuren.

    A lot of 10 black lacquered wooden chairs with cannage seat and back, of which 2 with armrests. Regency style, contemporary. Matching seat cushions in 2 colours.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 x 45cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #28

    Een gesculpteerd houten beeldje van Madonna en Kind, medio 19e eeuw.

    A sculpted wooden figurine of the H. Virgin and Child, mid 19th century.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #97
    F. Foucher

    “Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.

    "Grandfather with grandson". A sculpture in polychrome terracotta, signed “F. Foucher”.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #434
    Dordevic Miodrag

    “Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).

    “Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).
    No longer available
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 140
  • #310

    Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.

    A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.
    No longer available
    Dim. 125 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #271

    Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .

    A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.

    A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #315
    CLJ Sestle

    Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.

    An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #605

    Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.

    A walnut folding table. English work.
    No longer available
    Dim. 51 x 62 x 51cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.

    An oak tea table with oval top. On wheels and extendable.
    No longer available
    Dim. 74 x 125 x 115cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275
    Royal Crown Derby

    Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.

    A lot of 40 piece English porcelain service with plants and gilded Imari details in the decor, marked "Royal Crown Derby". Circa 1930.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More