Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.
Dim. 12,2 x 19 x 14 cm
SKU: 2305230650.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een lot van 10 zwart gelakte houten stoelen met cannage zitting en rug, waarvan 2 met armleuning. Regency stijl, hedendaags. Bijhorende zitkussens in 2 kleuren.

    A lot of 10 black lacquered wooden chairs with cannage seat and back, of which 2 with armrests. Regency style, contemporary. Matching seat cushions in 2 colours.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 x 45cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #189

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.

    A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242
    Tournay

    “4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.

    "4th Corporal of the 2nd Internal Corps." Mixed media on paper. Signed. Dated 1939.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Val Saint Lambert

    Een kristallen glasservies bestaande uit een karaf en 42 glazen. Kleurloos en enkele gekleurde.

    A crystal glass service consisting of a carafe and 42 glasses. Colorless and some colored.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #321

    Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.

    A lot of four Flemish earthenware spell plates.
    No longer available
    Dim. Ø 26 - 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #673

    Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .

    1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.

    A lot of 5 art books, various themes painting.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #43
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.

    Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .

    A polychrome wooden African child mask.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More