#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#442Banksy“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#431Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#66Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
Lot of four carved wooden chairs with upholstery.No longer availableDim. 85 x 46 x 41cmEstimate: € 50 / 70