Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.

A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.
Dim. 12,2 x 19 x 14 cm
SKU: 2305230650.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #421

    Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.

    A lot of 3 trinkets sculpted from jade.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 150
  • #335

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #82
    J. Rantson

    “Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #705

    Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.
    No longer available
    Dim. 105 x 67 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #149
    G. De Wit

    “Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.

    "Flower still life in bacchante vase with a classical background."
    No longer available
    Dim. 127 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #617

    Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.

    A varied uranium glass set.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #37

    Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.

    2 boxes of various medals and decorations.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Remy Cornelissen

    Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).

    Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More