#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#661GlamorEen vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#422Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#590Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
Coffee table with relief decoration, one drawer and a glass top. Chinese work.No longer availableDim. 40 x 100 x 45 cmEstimate: € 120 / 200