#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#690Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#159Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129A. Schmidt“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#35Een milieu de table op verzilverde voet.
An milieu de table on a silver-plated foot.No longer availableDim. 22 x 56 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.No longer availableEstimate: € 750 / 1250