#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57HergéLes Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#574Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#387Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.No longer availableDim. Ø 10,5 & 6,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#590Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300