#469“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#372“Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.
“Two red girls with ice cream.” Mixed technique. Bears signature. Damage to the right eye of the figure on the right.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 600 / 800 -
#524Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#134Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350 -
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#123Val Saint-LambertEen kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#289Declercq“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 50 / 80