#421Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149G. De Wit“Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.
"Flower still life in bacchante vase with a classical background."No longer availableDim. 127 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#617Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70