#545Delvaux
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#565Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
#231
Een lot van drie verschillende oude kanten parasolletjes.
Lot de trois ombrelles en dentelle ancienne.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#148
#821
#608
#694
Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
#702Petrus MertensPeriod: 1919-1986
#659
Lot van 12 stuks grafisch werk: 3 litho’s met oorlogsthema’s onder Hendrik IV, Louis-Philippe en Napoléon III, door E. Simon, Strasbourg omstreeks 1870 (32 x 43 cm). Een Duitse gekleurde houtgravure met de slag bij Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gekleurde staalgravures met standbeelden van Raab naar Buys en van Wagner naar Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt medio XIXde eeuw. 2 litho’s: “Le Frère du Roi” en “Le Pape” naar de XIXde eeuw. 4 litho’s met heiligen, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x 36,5 cm(..)
Lot graphique 12 pièces: 3 lithos aux thèmes de la guerre sous Henri IV, Louis-Philippe et Napoléon III, par E. Simon, Strasbourg vers 1870 (32 x 43 cm). Gravure sur bois allemande représentant la bataille à Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gravures sur acier en couleurs aux statues par Raab d’après Buys et par Wagner d’après Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt, milieu du XIXe siècle. 2 lithos: “Le Frère du Roi” et “Le Pape” d’après le XIXe siècle. 4 lithos aux saints, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x (..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388
#110
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,20 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
#739
#489
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150