Other lots by Delvaux
-
#177DelvauxEen rode handtas van Delvaux.
Un sac à main rouge de Delvaux.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 320 / 360 -
#167DelvauxEen handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380 / 450
Similar lots by type
-
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#234“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Ludo“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#60Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#492Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#352Dyckmans“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10 / 20 -
#549J. Berckmans“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409J. Van DurmeAquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.No longer availableDim. 69 cm x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#232“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#510Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 280 / 350 -
#390Een 18 K geelgouden hartvormige hanger bezet met twee briljantjes, drie saffieren, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 30, ct.
Un pendentif en forme de cœur en or jaune 18 kt serti de deux diamants taille brillant, trois saphirs, un rubis et une émeraude d'un poids combiné de +- 30 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 200 / 250 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#414Rik Blomme“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#380Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220 / 280 -
#214Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.No longer availableDim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#602“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#502“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#460Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 240 / 300 -
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt apocrief handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#341Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#634LimogesEen uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.
Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#596Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.
Paravent blanc à décor de palmiers.No longer availableDim. h: 180,5Estimate: € 150 / 180 -
#592Milota“Compositie in zwart”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
"Composition en noir". Deux dessins à l'aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 cm x 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307Porcellane Essetre, Capodimonte“De smid”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Sartori. gemerkt.
"Le forgeron". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Sartori. marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#511Een dekselvaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van Fo-honden en pioenen. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 180 -
#128“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#359“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Portret van een vrouw met rode hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une femme au foulard rouge". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#423Goebel, Germany“Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.
« Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80

