Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Delvaux Createur

Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.

A leather vintage Delvaux handbag, Mid 1950. Model with horse and carriage logo on label, Delvaux Createur. Small tear next to button at the top. Attached dust cover, shows stains.
Dim. 34 x 28cm
SKU: 2609230095.
Categories: Design/vintage, Mode, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272
    A. van de Vreken

    ‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.

    'Cart with oxen', oil on canvas signed A. van de Vreken.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #544

    Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.

    An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 97 x 57cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #335

    Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.

    An art deco vase and decorative bowl made of ochre glass.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm h: 26 cm en 13 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #649
    Commerman

    ‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.

    "Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.
    No longer available
    Dim. h 64 x b 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392
    André Goezu

    ‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.

    "A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.

    A 19th-century cartel clock in Louis XV style, made of black lacquered wood and adorned with gilded bronze ornaments. The dial is marked Leroy Paris, and the inner mechanism is marked Ch. Vcne made in France with the number 37746.
    No longer available
    Dim. 66 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #274

    “Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.

    "Winter scene". A painting, oil on panel. After Charles Leickert.
    No longer available
    Dim. 28 x 37cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.

    A red green and black vase. 1960s/70s.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #240

    Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.

    An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #393

    Een paar driepotige kandelaars in brons met bal-en klauwpoten en gesierd met cherubijnhoofdjes.

    A pair of three-legged bronze candlesticks with ball and claw feet, adorned with cherub heads.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498
    Gold Imari

    Een kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.

    A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.
    No longer available
    Dim. h 47 & 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #514
    Anton Rooskens

    ‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.

    'The Dog', gouache on paper, signed Rooskens, 1958.
    No longer available
    Dim. h 35 x b 42 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More