Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#336Een Engelse secretaire van mahoniehout met vier laden onder het klapblad en binnenin met kleine schuifjes en pigeoniers.
Un secrétaire anglais en acajou à quatre tiroirs sous l’abattant et des petits tiroirs et pigeonniers à l’intérieur.No longer availableDim. 116 x 120 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#843GuerinEen aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor
Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Dolf Van RoyPeriod: België 1858-1943“De brief”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La lettre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 45Estimate: € 300 / 350 -
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un Bodhisattva en bronze thaï.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 260 -
#247Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120



