#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#47Twee vaasjes en een lampenvoet van Gouds plateelwerk. Allen gemerkt onderaan.
#293Een mahoniehouten banjobarometer.
#817Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#383Longwy, FranceEen aardewerken sierschotel met gegolfde rand en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence, aile en vague et décor à fleurs polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.
Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 220 / 250 -
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936“Zicht op de St. Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200