Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen zakentas met cijfersloten.
Een lederen zakentas met cijfersloten.
Een lederen zakentas met cijfersloten.
Ralph Boyer

Een lederen zakentas met cijfersloten.

Un porte-documents en cuir, fermeture cadenas à combinaison.
Dim. 35 x 46 x 20 cm
SKU: 2603190277.
Category: Mode.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #101
    Delvaux

    Een lederen handtas in fauve kleur, model Faust.

    Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250

Other lots in this auction

  • #226

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #666
    Walter Halderman (?)

    “Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale de village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419
    Burgessware

    Een reeks van twaalf dessertbordjes en een gebakschotel van Engels aardewerk met meerkleurige decors. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de douze assiettes à gâteau et un plat à tarte en faïence anglaise , décor polychrome. Années ‘20. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 & 25 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #259
    Dominique d’Orange
    Period: °1948

    “Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    ”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #242
    Joseph Gérard
    Period: 1821-1895

    “Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chez le boulanger grecque. Scène classique”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #849
    Antoine Dubois

    Een 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.

    Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #188

    Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.

    Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #334
    Gustave Dierkens
    Period: 1885 - 1940

    “De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.

    ”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #544

    “Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.

    ”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356

    Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.

    Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.
    No longer available
    Dim. 104 x 108 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.
    No longer available
    Dim. 64 x 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More