#339
#139André HalletPeriod: 1890-1959
“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#513Val St. Lambert
Een grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
#264Verplancke
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#341Tiche, Milaan
Deux statues en biscuit de femmes classiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#302Paula EvrardPeriod: 1876 - 1927
“Binenplaats van het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage, la cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#395
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een centrale gele diamant van ± 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 et un diamant central jaune de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450/550 -
#49
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#829Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#644Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#742P. Alechinsky
”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240