#619Hermes
Een zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170/250 -
#618‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#622Delvaux
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#607Delvaux
Een bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#67
Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
#623Delvaux
Een zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300/400
#817
#23Cleybergh
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
#571Leopold Van EsbroeckPeriod: 1911-2010
“Personages”. Gesculpteerde lindenstronk. Gemonogrammeerd.
#168Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.
Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.No longer availableDim. h: 22; Ø: 31 cmEstimate: € 180/240 -
#82L. Vanaerschot
“Jachthaven op Linkeroever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#612
Een Chinese porseleinen jardinière.
#406
#76
Een eikenhouten eendeurskastje.
Une armoire à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 25/35 -
#726
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100 -
#303Steiff
#522
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#609
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.