Other lots in this auction
-
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20/25 -
#174Frans Roofthooft
“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#363Hergé
Vier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#133
“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
“Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#663
Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#630
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#747
Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Kleine muziekdoos met platen.
Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Petite boîte à musique aux disques.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#452
Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#830Arthur Van der Linden
“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#139
Een raamvoorzet van gebeeldhouwd hout. Centraal een monogram ‘M.A.’ onder een hertogelijke kroon. Omstreeks 1800.
Devant de fenêtre en bois sculpté. Avec un monogramme M.A. en dessous d’une couronne ducale dans le centre. Vers 1800.No longer availableDim. 78 x 116 cmEstimate: € 400/600