#806
Een paar grote gietijzeren kandelaars.
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
#749
Een design salontafel van gietijzer met een glazen blad.
#476
Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.
#534
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100
#132A. Van Unen
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#15
Een lot fantasiejuwelen allerlei, kettingen, hangers, ringen en broches, e.a.
#702
Een bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden, geflankeerd door zuiltjes en versierd met marqueterie en bronsbeslag.
Meuble d’appoint en bois de placage à trois tiroirs flanqués par des colonnettes et décorés de marqueterie et de bronze.No longer availableEstimate: € 60/10à -
#438
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#519Vera Noens
“Odelle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Odelle”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 55/75 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#567
Een bladvormig schaaltje van meerkleurig porselein met een oude wijze in het decor. Onderaan gemerkt.
Petit plat en forme de feuille en porcelaine polychrome représentant un sage chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 160/180 -
#337
Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#218Delvaux
Een handtas van groen leder. Met stofhoes.
#237
Een siervaas op piëdestal in empirestijl van koper.
#580
#33Nepal
Reisboterpot met koperen montuur en deksel en met een lederen draagriem. Butan.
Beurrier de voyage en bois aux montures en cuivre et à ceinture d’épaule en cuir. Butan.No longer availableEstimate: € 40/50