Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

A light beige lobed glass paste vase.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2609230378.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #378
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #168
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas in rood epi-leder, model “Cartouchière”, datacode MI 8904.

    A Louis Vuitton handbag in red epi leather, model "Cartouchière", data code MI 8904.
    No longer available
    Dim. h 22 x b 22 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #147

    Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.

    An Art Deco table lamp sculpted from alabaster, featuring two greyhounds.
    No longer available
    Dim. 45 x 23cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #323
    Lekturama Rooie Oortjes

    Een collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.

    A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.

    “Shepherds at the manger”. An engraving on paper. Numbered 40/100, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 20 x 33cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95
    Delvaux Createur

    Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.

    A leather vintage Delvaux handbag, Mid 1950. Model with horse and carriage logo on label, Delvaux Createur. Small tear next to button at the top. Attached dust cover, shows stains.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,54 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #223

    Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.

    A replica marquis costume. With trousers and hat. Handcrafted.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #386

    Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.

    A solid oak round folding table with 3 legs.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø90cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More