#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#224Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#509Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#288GuerinEen lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#661Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
"Schizo". A desk chair made of light gray metal upholstered with green fabric.No longer availableEstimate: € 150 / 200