#171Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 300 / 500