Other lots in this auction
-
#168Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas in rood epi-leder, model “Cartouchière”, datacode MI 8904.
A Louis Vuitton handbag in red epi leather, model "Cartouchière", data code MI 8904.No longer availableDim. h 22 x b 22 cmEstimate: € 500 / 700 -
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
An Art Deco table lamp sculpted from alabaster, featuring two greyhounds.No longer availableDim. 45 x 23cmEstimate: € 300 / 500 -
#323Lekturama Rooie OortjesEen collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#301Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
“Shepherds at the manger”. An engraving on paper. Numbered 40/100, signed outside the plate.No longer availableDim. 20 x 33cmEstimate: € 30 / 50 -
#95Delvaux CreateurEen lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
A leather vintage Delvaux handbag, Mid 1950. Model with horse and carriage logo on label, Delvaux Createur. Small tear next to button at the top. Attached dust cover, shows stains.No longer availableDim. 34 x 28cmEstimate: € 400 / 500 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 300 / 400 -
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.No longer availableDim. 197 x 200cmEstimate: € 100 / 125 -
#223Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.
A replica marquis costume. With trousers and hat. Handcrafted.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.No longer availableDim. 68 x 48cmEstimate: € 350 / 500 -
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75

