#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#578Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
Two different covers of unstamped postage stamps. We are adding two empty covers.No longer availableEstimate: € 40 / 60