Other lots by Zero Halliburton
-
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
Vanity-case en aluminium beige clair.No longer availableDim. 21 x 40 x 23 cmEstimate: € 230 / 280 -
#525Zero Halliburton
Een zwarte aktetas van aluminium.
Mallette en aluminium noir.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#505Zero Halliburton
Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris clair.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 170 / 250 -
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
“Elite”. Mallette en aluminium gris clair.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
“Léopard”. Mallette en aluminium.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#585Zero Halliburton
“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
“Luxury”. Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#182
“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500 -
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
Deux petites boîtes en bois recouvertes de cuir de porc dont une boîe à bijoux.No longer availableDim. 33 x 8 en 23 x 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#7
Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#315Delvaux
Een handtas in zwart leder met draaislotje, met originele stofzak.
Sac à main en cuir noir à fermoir tournant. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Frans De BeulPeriod: 1849-1919
“Herder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32
Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
Un lot de photographies stéréoscopiques sur verre et sur carton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#784Jan Burssens
“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421
“René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.
”René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#770Il Bisonte
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#325Annyta Lolyta
Drie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.
Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.No longer availableDim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cmEstimate: € 150 / 200