Other lots by Zero Halliburton
#665Zero Halliburton
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
#525Zero Halliburton
Een zwarte aktetas van aluminium.
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#585Zero Halliburton
“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150
#284
Een antieke waaier met zilverbrokaat en met een handgeschilderd decor.
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
#623
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#20
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900/1000 -
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#42Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Quimper”. Een potloodschets.
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
#32
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#458
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100/120