#531Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
#113“Edel koppel”. Een paar bas-reliëfs van gesculpteerd ivoor in ovale kadertjes. Met label van de Franse syndicale kamer voor ivoor en schildpad.
“Couple de qualité”. Paire de reliefs en ivoire sculpté dans leurs cadres ovales. Etiquette de la Chambre Syndicale Française de l’ivoire et de l’écaille.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#418Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
Une lampe en ivoire, décor d’éléphants sculptés.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70
#769Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
#195Een parure van 18 karaats wit en rose goud met hanger, oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Parure en or blanc et rose 18 ct comprenant pendentifs, boucles d’oreilles et bague sertis de brillants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 31,83 gEstimate: € 3000 / 4000 -
#226Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder twee laden en met gerainureerde zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren, versierd met een guirlandemotief. Einde XIXde eeuw.
Un buffet en chêne en deux parties. En dessous : deux portes sous deux tiroirs avec colonnes rainurées sur les coins. Partie de dessus avec portes avec des vitraux décoré avec guirlandes. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#400Een barometer van gesculpteerd hout uit het zwarte woud.
#677Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Een oude plantenhouder met een voorstelling van de zon en middeleeuwse figuren.
Vieille jardinière en faïence représentant le soleil et des personnages médiévaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 36 / 40 -
#450KenzokiDrie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#486vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50