Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

Un orignal couché en porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2405220451.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #235

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.

    Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 23 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    "Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #632

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    “Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.

    "Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #505

    Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.

    Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #514

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #198

    Twee hertenkalfjes van ijzer.

    Deux veaux de cerf en fer.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #664

    Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.

    Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #521

    “Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.

    "Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.

    Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #684

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.

    Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183

    “Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.

    "Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.

    Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #535

    “De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.

    “Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    “Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.

    "Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #315

    Een sierjardinière van Parijs’ porselein met verguld decor van bijen en gekruiste fakkels en met kopjes in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière d'ornement en porcelaine de Paris à décor doré d'abeilles et de flambeaux croisés et de petites têtes en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #327
    Val Saint Lambert

    Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #594
    Henri Victor Wolvens
    Period: Brussel 1896 - Brugge 1977

    “Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    "Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #578
    Goebel, Germany

    “Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.

    "Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #557

    “Masai familie op boot.” Sculptuur van polychroom hout.

    “Famille Masaï en bateau.” Sculpture en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 78 x 30
    Estimate: € 60 / 100
  • #495

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624
    De Belder

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.

    Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm, Ø 40 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #236

    Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.

    Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 175 x 91 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #108
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen handtas, Louise Baudrier GM. Met certificaat.

    Un sac à main en cuir marron, Louise Baudrier GM. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 380 / 450
  • #506
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 545 x 363 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #261
    Val Saint-Lambert

    Een kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..

    Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 1 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #98
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkergroen lederen portefeuille.

    Un portefeuille en cuir vert foncé.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More