Similar lots by type
-
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#241Boch Studio d’artTwee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35 -
#660Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#655Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#677Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#251Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#257Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#613Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Une bague en or jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#587“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#391Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#563Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#302Louis Melis“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#365Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
Deux petits anges en bois doré.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#330Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60


