Similar lots by type
-
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#178Bastian
“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440/500 -
#758
Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#727
Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (versleten). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usagés. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#183
“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#633
Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400/1600 -
#247
“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#777
Twee verschillende ronde dekseldoosjes van koper, waarbij één met een gegraveerd decor van een pauw op het deksel en meeuwen boven de oceaan op de zijkant. Onderaan gemerkt. Het andere met een gegraveerd bloemendecor. Sporen van polychromie. XIXe eeuw.
Deux boites rondes différentes en cuivre, dont une avec décor gravé représentant un paon sur le couvercle et décor de mouettes par dessus l’océan sur le coté. L’autre boite avec décor de fleurs. Traces de polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 7,5 cmEstimate: € 50/60 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899
“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500/600 -
#193
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800/1000 -
#384
Een paar boekensteunen van arduin, versierd met bronzen kraanvogels. Eén steun gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décorée de grues en bronze. Une grue a été restaurée. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/100 -
#181
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#208
Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#577
Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.
Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300/500 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#771
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#197
Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260/280 -
#257
Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#263
Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.
Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#401
Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#223
Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.
Trois petits et un grand heurtoirs dont trois en forme de tête de lion et un en forme de tête de femme classique.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#42
Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#679
“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#494
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/230 -
#479Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#243
“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en met verschillende vormen topaas met een gezamenlijk gewicht van ± 43 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de différentes formes de topaze ayant un poids total de ± 43 ct.No longer availableDim. 16,09 gEstimate: € 1600/1800 -
#206Van Kempen & Begeer
Twaalf zilveren desertlepels. Gemerkt 925‰.
Douze cuillères à dessert en argent. Poinçon 925‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#557
Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
Un baril à vin français en faïence. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/120 -
#468
Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux charrues en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 20/30