#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70 -
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#240Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.No longer availableDim. 8,35 g p:1 cmEstimate: € 700 / 800