#261H.L. BeckerElektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#59“Scène d’Auvergne en 1815”. Een XIXe eeuwse lithografie naar een werk van Horace Vernet.
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
#445Bestek van verzilverd metaal. Gemerkt CC en 100.
Un service à couvert en métal argenté. Marque CC et 100.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154“Man met groentemand”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
#666Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#752Serge Van de Cam“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120