Similar lots by type
-
#137Wiskemann
Wiskemann (geen Christofle) Een verzilverd metaal bestek. Waaronder 12 koffielepels, 12 taartvorkjes, 11 messen, 11 vorkjes, 12 lepels, 12 vorken, 12 messen, 6 messen, 6 vismessen, 6 vorken, 6 vorken, 5 lepeltjes en een suikertang. 112 stuks.
Un service à couvert en métal argenté. Comprenant 12 cuillères à café, 12 fourchettes à dessert, 11 couteaux, 11 petites fourchettes, 12 cuillères, 12 fourchettes, 12 couteaux, 6 couteaux, 6 couteaux à poisson, 6 fourchettes, 6 fourchettes 5 petites cuillères et une pince à sucre. 112 pièces.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#462André Goezu
“Rivalité”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rivalité”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#513
Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine. Uitgegeven door het Louvre.
Une statue d’Egypte en pierre. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
Un vase en porcelaine de Chine, décor de personnages et texte.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/80 -
#148Jiljé (Joseph Gillain)
Don Bosco, ‘n Robbedoes. Ed. Dupuis, Antwerpen 1943. Harde kaft. Schade aan rug onderaan, vlekken, gerafelde hoeken, blok vooraan gelost.
Don Bosco, un Robbedoes. Ed. Dupuis, Anvers 1943. Couverture dure. dégâts au dos en dessous, tâches, coins effilés, bloc détaché devant.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#276
Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30/40 -
#252Tuur De Rijbel
“De maaier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”le faucheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600 -
#452Hisao
“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#543
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels en op de zijkanten met Fo-honden in hoogreliëf. Eind XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose de fleurs et oiseaux, et sur les côtés des chiens de Phô en haut-relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#665
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#349E. Ledoux
“Stilleven met fles, glas en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille, verre et pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#223Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#705Swarovski
“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80