#369
#149
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#420
#182Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940
Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#359
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
#379
Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.No longer availableEstimate: € 40/60
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
#152
#62
Een paar fauteuils met gcapitonneerde bekleding. Lodewijk XV-stijl.
#138
Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
#188
#376
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
#354Iran
Een handgeknoopt karpet.
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#308
Grote reiskoffer uit het interbellum.
#365B. Bergman
“Kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chat". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 20/30