Similar lots by type
-
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#82
Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
”Supertramp World Tour 1983”. Une affiche encadrée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#392
“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#379
Twee grafische werken, waarbij één naar een werk van Scharlaken en één naar Rubens.
Deux gravures, dont une d’après Scharlaken et une d’après Rubens.No longer availableDim. 69 x 48 cm & 53 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#504
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#509Rendland
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003
“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#404F. Bervoets
“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#592Corneille
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130/140 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#624Corneille
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320/360 -
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#519
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#779
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80/100 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot de cinq bobines anciennes.No longer availableDim. l: 15 - 46 cmEstimate: € 50/60 -
#522
“Abstract”. Litho (?). Draagt een handtekening S. Berg (?)
”Abstrait”. Une lithographie. (?). Porte une signature S. Berg. (?).No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#753
Een lot van zeven glazen inktpotten met verzilverde monturen. Bijgevoegd een zandstrooier met zilveren montuur.
Lot de sept encriers en verre aux montures argentés. On ajoute un distributeur de sable à monture en argent.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 70/100 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450/550 -
#470
Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700/800 -
#636Sarouck
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.
Tapis in laine noué main. Motif islimi central aux fleurs herati sur fond rouille. Large bordure herati sur fond bleu.No longer availableDim. 410 x 270 cmEstimate: € 400/600 -
#46
Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.
Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.No longer availableDim. H - 95 cmEstimate: € 35/50 -
#490
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,64 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 700/800 -
#319V. Osborn
“Koppel aan zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Couple auprès de la mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 93 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150/200