#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. GVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. GVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#383Een lot van zes boeken met betrekking tot niet-Europese kunst:- “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”
Un lot de six livres liés à l'art non européen: - “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#395Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#641Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Een paar 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes.
Une paire de bagues en or blanc 18 carats serties de petits diamants.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#671Een grijsgepatineerd gipsen beeld van een zittende Boeddha.
#505Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
#427Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.
Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240