Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Lodewijk XV stijl houten secretaire met uitschuifbaar schrijftablet, 3 laden en een wit marmeren blad versierd met bronzen ornamenten.

Een Lodewijk XV stijl houten secretaire met uitschuifbaar schrijftablet, 3 laden en een wit marmeren blad versierd met bronzen ornamenten.

A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.
Dim. 97 x 75 x 51cm
SKU: 2908230266.
Categories: Brons, Hout, Meubel.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #266
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #436

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #192

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #716

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.

    A sculpted oak armchair in Louis XIII style. Upholstered with ecru velvet.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #598

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Warrior on horseback." A West African bronze figurine. We are adding a small bronze carriage to it, also West African.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.

    A stained glass window with floral and ecclesiastical decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 67cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #438

    Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.

    A lot of four vases and a blue glass coupe.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #722

    ‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.

    "‘Kapoentje’ is a charcoal drawing on paper, signed by Albert Van Dyck."
    No longer available
    Dim. h 26 x b 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.

    Une paire de reliefs muraux classiques coulés et patinés noirs.
    No longer available
    Dim. 53 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #709
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.

    "Row of Trees in Winter with Setting Sun". Oil on panel. Signed on the bottom right.
    No longer available
    Dim. 31 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #627

    Een gekleurd glasservies met vergulde randen.

    A colorful glass dinnerware set with gilt edges.
    No longer available
    Dim. H: 8-18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #791

    Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.

    A bronze vide-poche depicting 2 elephants, signed HK at the bottom.
    No longer available
    Dim. 2 x 25 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #5
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd Van Giel F.

    A flower still life, oil on canvas, signed Van Giel F.
    No longer available
    Dim. h 90 x b 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711

    Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.

    A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.
    No longer available
    Dim. L: 42-82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #282
    Alexander Wust

    Een boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #186
    Alphonse De Tombay
    Period: 1843-1918

    “Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.

    "Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #323

    “Fruits défendu”. Een zamakken beeldje van een jong meisje met appelen naar Rancoulet.

    "Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.
    No longer available
    Dim. Ø 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More