Similar lots by type
-
#28
Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25/30 -
#487Ritzenhoff
Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.
Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/60 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#43
Een bronzen gedenkplaat in reliëf op stenen sokkel.
Plaquette commémorative en bronze sur socle en pierre.No longer availableDim. 7 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#726Fritz Hansen, Denmark
Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#384Antonio Zen, Nove (Vicenza)
Een polychrome aardewerken zalmschaal met deksel naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Plat à saumon couvert et avec présentoir en faïence polychrome d’après un exemple du baroque. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 50/60 -
#644Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871
“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500/800 -
#127Hermès Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#102
Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#124Jan Van Looy
“Stilleven met wild”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 85 cmEstimate: € 150/200 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400/500 -
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.No longer availableDim. 25 x 30 en 15 x 30 cmEstimate: € 30/40