Similar lots by type
-
#487Ritzenhoff
Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.
Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28
Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#588
Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.
Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.No longer availableDim. h: 56 - 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#713
Een lot van 25 kristallen glazen.
Lot de 25 verres en cristal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#701
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
Petit flacon en verre romain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit twee klepkannen, een emmertje en een aquamanile.
Lot d’étains du XVIIIe et XIXe siècles comprenant deux chopes à couvercles, un petit seau et une aquamanile.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#162François Deleval
“Bij het bloemenperk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Le jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521
“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
“Sage chinois” et “Geisha”. Deux pieds de lampes en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 220 / 280 -
#276
Een paar Jugendstil kuipzetels, met roze fluweel bekleed. Evenals twee dito bijzetstoeltjes. Beide subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Paire de crapauds art nouveau recouvert de velours. Ainsi que deux chaises volantes semblables, les deux subtilement incrustées de nacre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150