Other lots in this auction
-
#46Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
Un ensemble à poivre et sel en argent Sterling.No longer availableDim. 42,23 g h: 5 cmEstimate: € 120 / 170 -
#356Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableDim. 76 x 80 x 80 cmEstimate: € 300 / 320 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#75Een broche van een dubbele Birmaanse tijgerklauw, bezet met 14 karaats gouden filigraanwerk in de vorm van een muisje, versierd met koraal.
Une broche d’une double griffe de tigre birman, sertie de filigrane d’or en forme de petite souris, décoration de corail.No longer availableDim. 12,37 gEstimate: € 200 / 240 -
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#429Drie etsen:- “Stoomtrein in een landschap”. Niet gesigneerd.- “Zelfportret. Artiestenproef. - “Ruiters”. Weisbuch.
Trois eaux-fortes:“Train à vapeur dans un paysage”. Pas de signature.“Autoportrait”. Epreuve d’artiste.“Cavaliers”. Weisbuch.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500

