Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.

Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.

Panthère courant en bronze à patine noire.
Dim. l: 46 cm
SKU: 2510160217.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #697

    Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.

    Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #208

    “Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.

    “Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #80
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #633

    Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.

    Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    “Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.

    “Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #332

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    “Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #664

    Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.

    Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #727

    Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.

    Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.

    Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #611

    Een brullende tijger van gesculpteerd albast.

    Tigre rugissant en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #439

    Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.

    Buste romain en grès moulé et patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #708

    Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.

    Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #32

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.

    Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #411

    Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.

    Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247

    Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.

    Jaguar glissant en bronze à patine verte.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #223

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #342

    Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.

    Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #416

    Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.

    Sculpture représentant une femme africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een beer van donkergepatineerd brons.

    Ours en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #588

    Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.

    Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #233

    “Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.

    “Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #231

    “Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.

    “Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #241

    “Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #132
    A. Van Unen

    “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #126
    Ateliers d’art Lys de France

    Een reproductie van een laat XIVde eeuws wandtapijt.

    Reproduction d’une tapisserie du XIVe siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #384

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #652

    Collectie van 10 diverse naïeve schilderijtjes op schapenvel. Cotopaxi-project in Tigua, Ecuador.

    Collection de 10 tableaux naïfs divers sur peau de mouton. Projet Cotopaxi à Tigua, Equateur.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #83
    Lowestoft

    Een zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.

    Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    “Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.

    “Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #760

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #783
    Léon Houyoux

    “Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #575
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 64,53 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #643

    “Visser”. Een beeld van deels gepolychromeerd ivoor en been. Chinees werk.

    “Pêcheur”. Sculpture en ivoire et os polychromes sur bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #539

    Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.

    Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 27,54 g
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More