Similar lots by type
-
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#455
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs gravés à double boîtier. Numérotés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#113
Tinnen klepkan met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Pichet couvert en étain orné de côtes torses. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32,5 cmEstimate: € 30/50 -
#725
Een lot van negen kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger en twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de neuf petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier et deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#720
Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#734Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896-1978
“Zicht op de Rijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1957.
“Vue du Rhin”. Huile sur toile. Signée et datée 1957.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#555Roskopf Genève
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Exposition Universelle 1900. genummerd en gedateerd.
Remontoir à double boîtier. Exposition Universelle 1900, numéroté et daté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#682Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.
“Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#58
Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.
Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#504Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de Dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120