Similar lots by type
-
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500 / 600 -
#200Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#150Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#40Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230 / 300 -
#90Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600 / 700 -
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700 / 800 -
#135Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180 / 220 -
#520Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#230Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100 / 150 -
#155Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150 / 200 -
#385Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#475Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80 / 120 -
#490Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#250Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100 / 1400 -
#185Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600 / 800 -
#360Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130 / 150 -
#205Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#400Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60 / 80 -
#430Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#300Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800 / 2000
Other lots in this auction
-
#628Vier diverse beeldjes van gedeeltelijk gepolychromeerd en verguld messing. Thais werk.
Quatre statuettes diverses, partiellement polychromé en laiton doré. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180 / 220 -
#136Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en klosvormige hoekstijlen. XIXe eeuw.
Meuble à deux portes ouvrant à un tiroir en doucine. Montants se terminant en toupies. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160 / 200 -
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#588Een lot Thulin aardewerk met polychroom glazuur, bestaande uit een jardinière en zes verschillende vazen.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant une jardinière et cinq vases différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#259“Herenportret”. Miniatuur. Pastel op papier. Gedateerd 1844.
“Portrait d’un homme”. Miniature. Pastel sur papier. Datée 1844.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#525Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#224F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33Klokkentorenelement van geel koper.
Elément de tour d’église en cuivre jaune.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204P. Claes“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200 / 1500

