Similar lots by type
-
#451“Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.
”Garuda et autres divinités”. Un groupe en bois dur exotique sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#460Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.
Une planche à spéculoos à six figures.No longer availableDim. 46 x 15 cmEstimate: € 45 / 55 -
#734Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#704Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 400 -
#53Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#729Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#633Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#628Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#691Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#657Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#495Een neushoorn van gebeeldhouwd ijzerhout. Chinees werk.
Un rhinocéros en bois de fer sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#406Een eikenhouten bijzetmeubeltje met entretoise en klapblad.
Un petit meuble en chêne à entretoise et abattant.No longer availableDim. 66 x 44 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Twee Chinese juwelenkistjes van kerselaar, versierd met messingen beslag en met een opengewerkte jade plaquette in het deksel. Eentje met sleuteltje.
Deux coffrets à bijoux en cerisier, décorations de montures en laiton et une plaquette en jade ajourée dans le couvercle. Un coffret avec une clé.No longer availableDim. b: 20 & 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#652Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Een gietijzeren tandartsboor met pedaalaandrijving. Mogelijk gefabriceerd door Wynmalen & Haussman te Hoogerheide, begin XXe eeuw. In werkende staat.
Une fraise de dentiste en fonte à actionnement à pédale. Probablement fabriqué par Wynmalen & Haussman à Hoogerheide, début XXème siècle. En état de marche.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 50 / 60 -
#689Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70 / 80 -
#722Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#679Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#751Een lot haarkammen. Hoorn e.a., begin XXste eeuw. Kleine letsels. Gebruikt voor theater en tv.
Un lot de peignes, en corne et autres. Début XXème siècle. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#538Drie snuffbottles van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor. De hoofdjes doen dienst als stop. In de vorm van een Guanyin, een keizer op een paard en een keizerin op een kameel. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Trois flacons en ivoire sculptée polychrome. Les têtes font office de bouchons. En forme de Guan Yin, un empereur sur un cheval et une impératrice sur un chameau. Travail chinois, début XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 180 / 240 -
#607Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#624Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#740“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#457Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.
Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120 / 160 -
#37Een bronzen vijzel met wapenschild versierd en met inscriptie “Ghegoten Anno 1576”.
Un mortier en bronze avec un écusson en décoration et inscription “Ghegoten Anno 1576”.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#592Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#674Gustaaf Helinck“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50

