Similar lots by type
-
#623Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#271Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.
Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm
Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cmNo longer availableDim. 1057,90 gram (zilver)Estimate: € 800 / 1000 -
#173Een 800‰ zilveren bestek, compleet voor twaalf personen. Gewicht zonder messen.
Une coutellerie en argent 800‰, complète pour douze personnes. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 937,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#217Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg
Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kgNo longer availableDim. h: 13 cm - 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#4Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.
Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#198Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#261Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.
Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.
Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#258Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.
Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.No longer availableDim. 278,12 gramEstimate: € 40 / 60 -
#126Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen lepels, vijf vorken, een kleine lepel en vork, een klein lepeltje met een engeltje en zes lepeltjes met apostelen.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf cuillères, cinq fourchettes, une petite cuillère et une fourchette, une petite cuillère avec un ange et six cuillères avec des apôtres.No longer availableDim. 1172,7 gramEstimate: € 700 / 800
Other lots in this auction
-
#28Art nouveau vaas van aardewerk met libellen.
Vase en poterie Art Nouveau aux libellules.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 40 -
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#482“Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.
"Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et datesNo longer availableDim. 53 x 43 & 18 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35 / 50 -
#319Gabriël De PauwPeriod: °Temse 1924“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189Pieter Jalhea Furnius“Het vergaren van kennis uit de menselijke levensloop”. Gravure naar Joannes Stradanus. Ed. Hiëronymus Cock omstr. 1570. Uitgesneden.
"Collecter les connaissances du parcours de la vie humaine". Gravure d'après Joannes Stradanus. Éd. Hieronymus Cock, vers 1570. Découpé.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#201Delvaux, BruxellesEen handtas van bruin toile de cuir.
Un sac à main en toile de cuir marron.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#323SestrelEen scheepsklok in messingen kast.
Une horloge de navire dans un boîtier en laiton.No longer availableDim. Ø: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Vijf Japanse Netsukes van gesculpteerd been. Drie aapjes en een koppeltje.
Cinq Netsuke japonais en os sculpté. Trois singes et un couple.No longer availableDim. h: 8 cm - 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#489“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Jockey." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60

