Similar lots by type
-
#123Perseo, Italy
Een grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120/200 -
#539
Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.
Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.No longer availableDim. h 12 - 20 cmEstimate: € 120/180 -
#372
Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
Un tastevin de verre liégeois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45/50 -
#528
Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#25
Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55/65 -
#356
Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.
Une table basse en chêne avec un tiroir. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 82 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#231Ram, Arnhem
Een grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.
Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/180 -
#195
Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#284
Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#487Doulton, Lambeth
Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50/80 -
#214
“Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.
"Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#563
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90/110 -
#221Boch Frères Keramis
Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#642
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#87
Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#672
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#375
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#245Ivora, Gouda
Een art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#238
Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 49 & 52 cmEstimate: € 60/100 -
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#673
Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#144
“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#354Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650/750 -
#347
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80/100 -
#224
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableDim. 70 x 92 cmEstimate: € 120/200 -
#61Meissen
“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/80 -
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.No longer availableDim. 334,63 gEstimate: € 100/130 -
#114Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60,5 x 80,5 cmEstimate: € 200/300 -
#637
Een vaas en een bloempotje van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij één gemerkt van Strehla. Jaren ‘60- ‘70.
Un vase et un cache-pot en faïence allemande vernissée, l'un marqué Strehla. Années 1960-70.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#695
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30/40 -
#170
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et de deux perles.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 700/800 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240/280